Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

17.října 2012

Dosavadní průběh letošní sezony.

Vůbec první ostrý start s novým vozem absolvoval Petr 8.červnence při rallycrossu v Domažlicích. Tedy na trati, která by mu měla být po sezonách v Hondě asi nejbližší. Šlo zde hlavně o osahání si silnějšího vozu s pohonem všech kol. Z Domažlic odvážel Car Team Čada pohár a body za třetí místo.

Do Domažlic se vrátil Petr letos ještě dvakrát, a bylo z toho jedno první a jedno druhé místo. Dva závody před koncem tak figuruje na pěkném druhém místě.

Výsledky na webu AMK Domažlice

Vůbec první autocrossový start se odehrál 21.-22. července v Poříčí nad Sázavou. I přes problémy a následnou výměnu palivového čerpadla dokázal Petr svou premiéru dokončit na 13. místě mezi touring cars.

Další autocross byl naplánován na 1.-2. září v Dolním Bousově. Zde se bohužel pro nepřízeň počasí a nepřipravenost tratě konali pouze závody traktorů.

Poslední vystoupení mezi autocrossaři se konalo na Humpoleckém setkání mistrů. Zde se sešlo kolem desítky plechových čtyřkolek a zhruba polovina z toho v naší divizi D5. Bylo tady jasné, že pokud se nestane nic neočekávaného, pojede Petr finále. K tomu také došlo a vyrovnaná jízda spolu s problémy soupeřů přinesla nečekané prvenství v D5 spolu s výborným čtvrtým místem v touring cars. Chvíli to dokonce vypadalo na bednu absolutně za Václavem Fejfarem a Jiřím Bretem, ale vyloučení Otakara Výborného za incident s Janem Brožkem bylo den po závodě zrušeno.

Pěkné fotogalerie z Humpoleckého závodu na webu autokrosar.cz

Do konce sezony je ještě v plánu start v závěrečném závodu Domažlického rallycrossu.

 

16. srpen 2012

Aktualizace stránek, postupně budou doplněny fotky z průběhu stavby Quattra a z prvních startů.

TOPlist